اتاق اصناف شهرستان سبزوار

پایگاه اطلاع رسانی و ارتباط مردمی

اتاق اصناف شهرستان سبزوار

پیام تبریک فرماندار ویژه سبزوار بمناسبت “روز اصناف”

سید مجتبی علوی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار بمناسبت « روز ملی اصناف» پیامی بدین شرح صادر کرد:

باسمه تعالی

🔹️اصناف، بزرگترین بخش نظام اقتصادی کشور بشمار می ‌روند که بخش اعظمی از نظام تولید، توزیع و خدمات را به خود اختصاص داده ‌اند.

🔹️نامگذاری اولین روز تیرماه بنام قشری که در تمام مراحل انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همراه مردم بوده است، گویای اهمیت و جایگاه ویژه و دیدگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی به اصناف است.

🔹️این روز فرصتی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این قشر متعهد و خدوم است که در کنار پرداختن به فعالیت‌های اقتصادی و کسب و کار همواره در مسایل روز همچون همکاری در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از ابتدای شیوع این ویروس و تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

🔹️اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام جامعه اصناف، فرا رسیدن روز ملی اصناف را به تمامی صنوف شریف به ویژه صنوف سبزوار تبریک عرض نموده؛ امیدوارم در سالی که به نام “تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها” مزین گشته است، با همکاری و تعامل مسئولین شهرستان و اتاق اصناف بتوانیم گام‌های اساسی و موثری در راستای رفع مشکلات اصناف عزیز و تلاشگر این خطه از میهن اسلامی برداریم.

سید مجتبی علوی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار